ÜLKER” HACI YUSUFOĞLU İŞBİRLİĞİ

“Ülker” Hacı Yusufoğlu işbirliği

 

Baklavacılık sektöründeki endüstriyel ürünlerinin kalitesini artırmak amacıyla yola çıkan ÜLKER; geri bildirim almak amacıyla sektörün temsilcisi olarak HACI YUSUFOĞLU’nu tercih etti. Ülker ve firmamız yetkilileri  Kurtköy’deki Ülker fabrikasında bir araya geldi..

Fabrika’yı gezerek üretimi yakından gören yetkililerimiz gezinin ardından Ülker tarafından hazırlanan ve seminer şeklinde geçen organizasyondan sonra baklavacılık ürünlerine ait sunumun ardından toplantıya geçildi.

35 yıldır Baklavacılık sektöründe bulunan firmamızın tarihini anlatımıyla başlayan toplantıda Ülker yöneticileriyle fikir alış verişinde bulunuldu. Amacı; ürünlerini ustaların istediği özelliklerde üretmek olan Ülker yetkilileri yılların birikimine sahip ustalarımızın  ürünler hakkındaki görüşlerini birinci ağızdan duyma imkanı buldular.

Ülker yöneticileri oldukça verimli geçen görüşmelerin ardından Hacı Yusufoğlu yetkililerine ve sektördeki seçkin firmalardan biri olduğunu simgelemek amacıyla  hazırlamış oldukları plaketi kurucumuz Ekrem Bingöl’e takdim ettiler.